website-service-logo

Website Service. Poradniki komputerowe skierowane dla laików oraz profesjonalistów

Czytaj poradniki

Website Service. Porady komputerowe tworzone przez specjalistów z branży IT

Poradnik #15: Dlaczego płyta główna nie widzi karty graficznej?

Line grey

Poradnik #62: Jaką drukarkę najlepiej wybrać do domu?

Line blue

Poradnik #12: Jaki ploter laserowy wybrać?

Line grey

Poradnik #05: Jak naprawić drukarkę atramentową?

Line blue

Zobacz ostatnio dodany komentarz na forum serwisu Website Service

Dodano nowy temat: 3 dni temu

Ostatni komentarz dodał albert jankowski

Szukam drukarki do domu. Zastanawiam się nad kolorową drukarką atramentową, ale z tego co widziałem, takie drukarki są bardzo drogie [...] »

Zobacz, co jeszcze możesz znaleźć w serwisie Website Service

Pomożemy Ci naprawić drukarkę

Zobacz najnowsze porady w serwisie

Wybieramy najlepszych!

Zobacz polecany serwis drukarek

Jaki sprzęt najlepiej wybrać? Postaw na jakość!

Jeśli choć raz miałeś do czynienia z telefonem ze starym oprogramowaniem, który nie śmigał już tak, jak powinien, a każde odpalenie internetu wiązało się z kilkuminutowym oczekiwaniem na wszystkie niezbędne aktualizacje, to wiesz, jak potrafi to denerwować. Nawet kilkuletnia elektronika może przyprawić użytkowników o zawrót głowy i kilka pikantnych słów na ustach. Jeśli nie jesteś cierpliwy, jak papier – wybieraj elektronikę najwyższej jakości!

Wybór używanego sprzętu elektronicznego zawsze jest lepszym wyborem, niż zakup sprzętu niskiej jakości. Jeśli myślisz o zakupie nowego tableta, 300-400 zł może nie wystarczyć, ale gdy wybierasz tablet poleasingowy – kwota będzie idealna!

Zastanawiasz się, jaki tablet kupić? Pomożemy!

Od czasu, kiedy na rynek weszły pierwsze tablety, minęło już sporo czasu. Przez te lata modele tabletów stały się coraz lepsze, wydajniejsze i posiadają coraz lepszą baterię. Wybór na polskim i zagranicznym rynku jest naprawdę ogromny, więc na co zwrócić uwagę wybierając tablet dla siebie?

Projekt we wsparciu sklepu internetowego DrukTak.pl

Wybierz polecane tablety poleasingowe w korzystnej cenie!

Nie stać Cię na tanie rzeczy – wybierz wysoką jakość!

Tani tablet, tak samo, jak inna tania elektronika – nigdy nie jest najlepszym wyborem. Tani sprzęt elektroniczny to sprzęt zawodny, nietrwały i nie wart Twoich pieniędzy.

Wybierz tablet, który sprawdzi się niezawodnie zarówno teraz, jak i po kilku latach użytkowania. Zwróć uwagę przede wszystkim na system operacyjny, jaki jest zainstalowany w tablecie, przekątną i rozdzielczość ekranu, wydajność procesora czy długość pracy baterii.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Wybierając tablet, na którym chcesz pracować, warto zainteresować się długością pracy sprzętu na jednej baterii. Taka długość, jak w przypadku telefonów komórkowych, może być naprawdę różna. Stara Nokia 3310 trzymała na baterii nawet kilka tygodni, a nowoczesne smartfony – jeden czy dwa dni! Niestety czas pracy na tablecie może być jeszcze krótszy! Jeśli planujesz pracę na tym rodzaju sprzętu, koniecznie wybierz ten wyposażony w bardzo dobrą baterię, lub dokup od razu drugą, aby mieć pewność, że nie stracisz łączności ze światem. Najtańsze modele umożliwiają pracę na tablecie przez ok. 3-4 godziny. Dla porównania, na nowszych modelach możesz pracować nawet do 10 godzin!

Tablety poleasingowe – to się opłaca!

Niestety nie zawsze nasze fundusze sprawiają, że możemy pozwolić sobie na tablet z najwyższej półki. Na szczęście z pomocą przychodzą nam niezawodne tablety poleasingowe. Nie musisz obawiać się, że używana elektronika okaże się niesprawna. W sklepach oferujących sprzęt poleasingowy, wszystko jest dokładnie sprawdzona, więc masz pewność, że trafia do Ciebie sprawny sprzęt wysokiej jakości i niskiej cenie!

Zobacz tablety poleasingowe polecane przez DrukTak.pl

Tusze i tonery do każdego sprzętu drukującego. Postawimy Twoją drukarkę na nogi!